Wielka Brytania – gdzie najwięcej zarobisz?

Myślisz o wyjeździe do pracy do Wielkiej Brytanii? Nie wiesz do którego konkretnie miasta się udać? W tym wpisie przybliżę Wam gdzie możecie zarobić najwięcej.

Najwięcej wolnych stanowisk i najwyższych pensji jest… W Londynie!

Według badań Londyńczycy zarabiają nawet 10 tysięcy funtów rocznie więcej, bo średnio 34,473 funty, niż mieszkańcy innych miast UK, czyli średnio 22,044 funtów. Największe zatrudnienie odnotowane jest w: sektorze publicznym, gastronomii i hotelarstwie, IT, handlu detalicznym, telekomunikacji i mediach. Zauważa się też, że pracując w centralnych dzielnicach Londynu zarobimy więcej, niż gdybyśmy pracowali w częściach obrzeżnych. I tak na przykład pracownicy z miejscem pracy w City of London zarabiają średnio 51,952 funty rocznie,a w Tower Hamlets – 44,380 funtów  rocznie. W Hammersmith i Fulham Brytyjczycy zarabiają rocznie 30,167 funtów.

Innymi brytyjskimi miastami, które kuszą Polaków jednymi z najwyższych zarobków są miasta, takie jak Bracknell Forest i Wockingham, a także szkocki Edynburg i Aberdeen.

 

Myślisz o wyjeździe do pracy do Wielkiej Brytanii? Nie wiesz do którego konkretnie miasta się udać? W tym wpisie przybliżę Wam gdzie możecie zarobić najwięcej. Najwięcej wolnych stanowisk i najwyższych pensji jest… W Londynie! Według badań Londyńczycy zarabiają nawet 10 tysięcy funtów rocznie więcej, bo średnio 34,473 funty, niż mieszkańcy innych miast UK, czyli średnio 22,044 funtów. Największe zatrudnienie odnotowane jest w: sektorze publicznym, gastronomii i hotelarstwie, IT, handlu detalicznym, telekomunikacji i mediach. Zauważa się też, że pracując w centralnych dzielnicach Londynu zarobimy więcej, niż gdybyśmy pracowali w częściach obrzeżnych. I tak na przykład pracownicy z miejscem pracy w City of […]

Czytaj artykuł

Zamów ofertę bez zobowiązań!

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie
w ciągu 24h!