Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Dużo zdrowia i uśmiechu dla wszystkich, którzy spędzają święta z rodziną, ale w szczególności dla tych, którym nie udało się wrócić do domu na święta i wciąż pozostają w obcym kraju.

Oby Nowy Rok obfitował w szczęście, wspaniałe przygody i nowe znajomości. Satysfakcji z pracy z życia osobistego życzę wszystkim moim Czytelnikom – emigrantom, osobom pracującym kiedyś za granicą oraz tym, którzy dopiero planują wyjechać z kraju.

christmas-220194

Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc na Was spłynie w Świętą Noc!

Dużo zdrowia i uśmiechu dla wszystkich, którzy spędzają święta z rodziną, ale w szczególności dla tych, którym nie udało się wrócić do domu na święta i wciąż pozostają w obcym kraju. Oby Nowy Rok obfitował w szczęście, wspaniałe przygody i nowe znajomości. Satysfakcji z pracy z życia osobistego życzę wszystkim moim Czytelnikom – emigrantom, osobom pracującym kiedyś za granicą oraz tym, którzy dopiero planują wyjechać z kraju. Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości. I niech Boga […]

Czytaj artykuł