Uwaga pielęgniarki i pielęgniarze! Szwajcarski program szkoleniowo-stażowy to coś dla Was!

Masz wyższe wykształcenie pielęgniarskie, pracujesz bądź pracowałeś w tym jakże pięknym, użytecznym zawodzie, lecz zamiast satysfakcji odczuwasz frustrację spowodowaną lichymi zarobkami? Myślisz o wyjeździe za granicę, aby pracować w fabryce albo na budowie, marnując swoje powołanie, umiejętności i zainwestowany czas, bo nie znasz języka obcego?

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, zwróć uwagę na ofertę ciekawie wyglądającego szwajcarskiego programu szkoleniowo-stażowego CuraSwiss, po którym bez problemu zatrudnisz się w szwajcarskich szpitalach.

Przede wszystkim nie musisz wcale znać niemieckiego – program zaczyna się 8-tygodniowym kursem przygotowawczym w Warszawie z błyskawiczną nauką języka od podstaw. Potem następują dalsze etapy kursu – w Berlinie i w Lucernie. Kursy, oprócz wspomnianej nauki języka niemieckiego wraz ze szwajcarskim dialektem, obejmują umiejętności pielęgniarskie (teoria i praktyka), poznawanie specyfiki życia i pracy w Szwajcarii

Oferta wygląda naprawdę ciekawie. Kurs ten nie jest darmowy, ale spłaca się go dopiero z niemałej pensji po kursie, a w trakcie kursu otrzymuje się także atrakcyjne stypendium.

O szczegółach programu dowiecie się pod adresem https://www.curaswiss.ch/pl/home.

Masz wyższe wykształcenie pielęgniarskie, pracujesz bądź pracowałeś w tym jakże pięknym, użytecznym zawodzie, lecz zamiast satysfakcji odczuwasz frustrację spowodowaną lichymi zarobkami? Myślisz o wyjeździe za granicę, aby pracować w fabryce albo na budowie, marnując swoje powołanie, umiejętności i zainwestowany czas, bo nie znasz języka obcego? Jeśli tak jest w Twoim przypadku, zwróć uwagę na ofertę ciekawie wyglądającego szwajcarskiego programu szkoleniowo-stażowego CuraSwiss, po którym bez problemu zatrudnisz się w szwajcarskich szpitalach. Przede wszystkim nie musisz wcale znać niemieckiego – program zaczyna się 8-tygodniowym kursem przygotowawczym w Warszawie z błyskawiczną nauką języka od podstaw. Potem następują dalsze etapy kursu – w Berlinie […]

Czytaj artykuł