Polskie pielęgniarki potrzebne w Wielkiej Brytanii

Nie od dziś wiadomo, że na Wyspach aż roi się od polskich emigrantów. Przemierzając ulice, czy robiąc zakupy w sklepach nie trudno usłyszeć rozmowy naszych rodaków. Z tego też powodu coraz więcej brytyjskich szpitali poszukuje polskich pielęgniarek do pracy.

Szpitale w UK ostatnimi czasy są coraz bardziej zainteresowane zatrudnianiem personelu medycznego z Europy Wschodniej, zwłaszcza z Polski. Wielu pacjentów nie potrafi biegle rozmawiać po angielsku, a zatrudnienie tłumacza jest kosztowne. Szacuje się, że Brytyjska Narodowa Służba Zdrowia rocznie na tłumaczy wydaje ok 23 miliony funtów. Zatrudnienie polskich pielęgniarek i lekarzy jest więc mniej kosztowne.

Wykwalifikowane pielęgniarki z zagranicy biegle posługujące się językami emigrantów mogą teraz liczyć na zatrudnienie w brytyjskich szpitalach.

Szukając pracy w Wielkiej Brytanii koniecznie zajrzyj na stronę: www.praca-anglia.pl i pamiętaj, by korzystać tylko ze sprawdzonych, renomowanych biur pośrednictwa pracy! W ten sposób unikniesz oszustów i wyzyskiwaczy.

Z roku na rok rośnie liczba pielęgniarek z Polski, które zatrudniają się w szpitalach na terenie UK. Obecnie jest to aż 2,500 osób. Najwięcej jednak pochodzi z Hiszpanii i Portugalii.

Jeśli planujesz wyemigrować właśnie do UK i posiadasz wykształcenie medyczne, to teraz jest najlepszy moment! 

Nie od dziś wiadomo, że na Wyspach aż roi się od polskich emigrantów. Przemierzając ulice, czy robiąc zakupy w sklepach nie trudno usłyszeć rozmowy naszych rodaków. Z tego też powodu coraz więcej brytyjskich szpitali poszukuje polskich pielęgniarek do pracy. Szpitale w UK ostatnimi czasy są coraz bardziej zainteresowane zatrudnianiem personelu medycznego z Europy Wschodniej, zwłaszcza z Polski. Wielu pacjentów nie potrafi biegle rozmawiać po angielsku, a zatrudnienie tłumacza jest kosztowne. Szacuje się, że Brytyjska Narodowa Służba Zdrowia rocznie na tłumaczy wydaje ok 23 miliony funtów. Zatrudnienie polskich pielęgniarek i lekarzy jest więc mniej kosztowne. Wykwalifikowane pielęgniarki z zagranicy biegle posługujące […]

Czytaj artykuł

Zamów ofertę bez zobowiązań!

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie
w ciągu 24h!