Oferty pracy w Hiszpanii

Gdzie szukać ofert pracy w słonecznej Hiszpanii? Najwięcej ogłoszeń znajdziemy na nowym serwisie „Empléate„. To największy portal dla szukających pracy (a także dla pracodawców) w tym kraju powstały z inicjatywy Ministerstwa Pracy we współpracy z hiszpańskimi regionami.

Empléate powstał z myślą o bezrobotnych. W pierwszym tygodniu istnienia portalu zamieszczono w nim aż 23 tysiące ofert pracy dla ponad 80 tysięcy osób. Swoje ogłoszenia publikują tam zarówno biura pracy, administracja, przedsiębiorstwa publiczne, jak i prywatne firmy.

Pracodawcy mogą szukać nowych pracowników wykorzystując powstałą tam bazę CV bezrobotnych.

Bezrobotni mogą również znaleźć tam wiele wskazówek jak założyć własną firmę. Napisano tam o wszelkich formalnościach z tym związanych.

cats

Gdzie szukać ofert pracy w słonecznej Hiszpanii? Najwięcej ogłoszeń znajdziemy na nowym serwisie „Empléate„. To największy portal dla szukających pracy (a także dla pracodawców) w tym kraju powstały z inicjatywy Ministerstwa Pracy we współpracy z hiszpańskimi regionami. Empléate powstał z myślą o bezrobotnych. W pierwszym tygodniu istnienia portalu zamieszczono w nim aż 23 tysiące ofert pracy dla ponad 80 tysięcy osób. Swoje ogłoszenia publikują tam zarówno biura pracy, administracja, przedsiębiorstwa publiczne, jak i prywatne firmy. Pracodawcy mogą szukać nowych pracowników wykorzystując powstałą tam bazę CV bezrobotnych. Bezrobotni mogą również znaleźć tam wiele wskazówek jak założyć własną firmę. Napisano tam o […]

Czytaj artykuł